Stomatologické kreslá DIPLOMAT

Stomatológia 4.0

Vstúpte do éry digitalizovanej stomatológie

Budúcnosť je tu. Zdigitalizujte vašu prácu vďaka Modelu Pro a jeho smart funkciám od spoločnosti DIPLOMAT Dental. Aplikácia Diplomat Connect je integrovaná priamo s Modelom Pro a pomáha vám ovládať a automatizovať vašu prácu so súpravou a jej smart nástrojmi pomocou pár klikov.

DIPLOMAT Dental Connect App

DIPLOMAT Dental

Slovenský výrobca svetového mena

DIPLOMAT Dental s.r.o. je slovenský výrobca stomatologických kresiel so sídlom v Piešťanoch. Vo ich areáli sú tieto kreslá navrhované, skonštruované, skúšané a taktiež vyrábané. Desiatky rokov skúseností a poznatkov z praxe skombinovaných s najnovšími technológiami vytvárajú naozaj jedinečné a funkčné výrobky. Tie sa nepredávajú iba na Slovensku, práve naopak. DIPLOMAT exportuje kreslá po celom svete – od Južnej Ameriky, cez Afriku, ázijské krajiny až po Nový Zéland. V skutočnosti je to viac ako 50 krajín sveta, ktoré si už desaťročia užívajú tieto kreslá. V spolupráci s expertami z automobilového priemyslu a industriálnymi dizajnérmi svetového mena vznikli za posledných pár rokov najmä dve rady výrobkov, ktoré sú zaradené aj v našom portfóliu – Model One a Model Pro. Každé kreslo je vyrobené na zakázku presne podľa želania zákazníka. A k tomu, množstvo dizajnérskych ocenení je zárukou skvele vyzerajúcej ambulancie.

Výrobkov
Krajín sveta
Farieb
%
Spokojnosť

ONE Vs. PRO

Dva modelové rady
DIPLOMAT Dental Model ONE

Model ONE

Základný model určený pre lekárov so zameraním na hygienu alebo základnú restoratívnu stomatológiu.

Vs.
DIPLOMAT Dental Model PRO

Model PRO

Vlajková loď DIPLOMATU, vrchol digitalizácie. Kreslo ovládané appkou na tablete, ktorým je možné zároveň ovládať ďalšie zariadenia v ambulancii.

Cenová ponuka

So starostlivosťou od A po Z